Ręcznie wykonane palmy wielkanocne, ceramiczne baranki i zajączki, świąteczne stroiki oraz koszyki, a także ręcznie wykonane kolorowe pisanki – te i wiele innych wyrobów artystycznych będzie można zakupić już w najbliższy czwartek i piątek w Piekoszowie.

Kiermasz świąteczny odbędzie się w dniach 11 i 12 kwietnia. – Stragany ze świątecznym rękodziełem staną na placu tuż przed budynkiem Biblioteki w Piekoszowie – poinformował wójt gminy Piekoszów, Zbigniew Piątek, który zachęca do skorzystania z niepowtarzalnej okazji nabycia wyjątkowych przedmiotów. – Wszystko będzie jak zwykle jedyne w swoim rodzaju. Wyroby zostały wykonane własnoręcznie przez naszych lokalnych artystów, pracowników Biblioteki Centrum Kultury, a także przez uczniów piekoszowskich szkół i uczestników zajęć artystycznych. Każdego roku widać ogrom pracy, jaki wszyscy wkładają w stworzenie tych niepowtarzalnych cudeniek. Warto je mieć w swoich domach, bo z całą pewnością nadadzą wyjątkowego klimatu zbliżającym się świętom – zachęca wójt gminy Piekoszów, Zbigniew Piątek.

Każdy, kto chce zakupić wyjątkowe arcydzieło świąteczne będzie mógł to zrobić w najbliższy czwartek i piątek już od godziny 9:00. Serdecznie zapraszamy!


Galeria