piątek, 19 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościKamil Czarnecki znów najlepszy!

Kamil Czarnecki znów najlepszy!

Sierż. sztab. Kamil Czarnecki pełniący na co dzień służbę w Komisariacie Policji w Suchedniowie odnotował kolejny bardzo dobry występ w swej sportowej karierze. W zawodach rozgrywanych w Grójcu w biegu na dystansie 10 km był pierwszy wśród mundurowych, a w kategorii „open” zajął dobre 4. miejsce.

W niedzielę w Grójcu miłośnicy biegów ścigali się w ramach „IX Grójeckiej Dychy”. Na starcie imprezy stanęło blisko 700 osób począwszy od najmłodszych kończąc na dorosłych zawodnikach. 350 biegaczy z całego kraju rywalizowało w biegu na dystansie 10 kilometrów. Wśród nich znalazł się skarżyszczanin Kamil Czarnecki, policjant z suchedniowskiego komisariatu. Trasa biegu wytyczona była ulicami miasta. W kategorii „open” nasz reprezentant uplasował się na bardzo dobrym 4. miejscu. Ponadto drugi rok z rzędu nie miał sobie równych w kategorii „służby mundurowe”, w której rywalizowali m.in. policjanci, pogranicznicy, strażacy i leśnicy. Bieg ukończył z czasem 35, 13 min. Jest to kolejny sukces policjanta sportowca.