Olimpiada sportowa, taneczna sobota z wieloma muzycznymi niespodziankami i wielki festyn rodzinny z konkursami, animatorami, licznymi pokazami, nawet iluzjonistów. Tegoroczna największa piekoszowska impreza pod hasłem „Megamoc Piekoszowa” będzie trwała aż trzy dni i rozpocznie się już w piątek na sportowo. Gwiazdą tegorocznego wydarzenia będzie zespół PowerPlay, a imprezę zakończy pokaz laserowy!

Pierwszy dzień III Megamocy Piekoszowa będzie obfitował w sportowe wydarzenia. – Już od godziny 9:30 rano rozpocznie się „Olimpiada sportowa”. Na boisku Zespołu Placówek Oświatowych w Piekoszowie zmierzą się ze sobą najlepsi sportowcy. Będzie kogo podziwiać – zapowiada wójt gminy Piekoszów, Zbigniew Piątek.

Równie ciekawie będzie drugiego dnia Megamocy Pieszkowa. Tym razem impreza ruszy o godzinie 16:00 i odbędzie się na Placu Niepodległości w Piekoszowie pod hasłem tanecznej soboty. Będzie nie tylko przegląd zespołóq, ale też występy znanych i cenionych muzyków z zespołów takich jak „Brexit Boys”, „Braters”, czy „Maxel”. Na zakończenie sobotniej imprezy odbędzie się zabawa taneczna, który ruszy przed godziną 22.00. Do tańca zaprosi Dj Sylvano.

Niedziela to niezapomniany festyn rodzinny. Impreza dla całych rodzin ruszy punktualnie o godzinie 14.00 na Placu Niepodległości i rozpocznie się od pokazu tańca SDF. Będą też animacje dla dzieci, pokazy karate KKM i Akademii Małego Strażaka z Brynicy. Dla gości zatańczy mistrzowski zespół „Efekt”. Będzie też wspaniały pokaz iluzjonisty. Tego dnia zostaną także rozdane nagrody w wielu gminnych konkursach . Na scenie zagra zespół „Brexit Boys”, „Braters”, „New-X”, a gwiazdą wieczoru będzie zespół Power Play. Wydarzenie zakończy spektakularny pokaz laserowy, który odbędzie się o 22:30. W sobotę i niedzielę czekać będzie także na wszystkich wielka strefa gastronomiczna, a na najmłodszych mieszkańców atrakcyjna strefa zabaw. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!


Galeria